101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Andrzej Mochoń: Kids' Time to jedna z najważniejszych imprez w tej części Europy

Data publikacji: 19.02.2020 08:35 / Data aktualizacji: 19.02.2020 10:26
Autor: Robert Szumielewicz / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Andrzej Mochoń  prezes Targów Kielce

Andrzej Mochoń - prezes Targów Kielce
Fot. Karol Żak / Radio Kielce

560 wystawców z kilkudziesięciu krajów zaprezentuje dziś w Targach Kielce nowości z branży dziecięcej. Podczas rozpoczynających się targów Kids' Time, firmy przedstawią najnowszą ofertę wózków, fotelików, mebli, zabawek i wszystkiego, co niezbędne mamie i dziecku.

Jak powiedział prezes Targów Kielce, Andrzej Mochoń, to jedna z najważniejszych imprez w tej części Europy.

- Polska, biorąc pod uwagę liczbę rodzących się dzieci stanowi duży rynek, na który chcą wejść różne firmy. Z drugiej strony jesteśmy liczącym się producentem fotelików, wózków, ekologicznych zabawek czy ubranek - podkreśla.

- Targi są miejscem, gdzie będą podpisywane umowy biznesowe. Ponieważ wymaga to ciszy i skupienia, impreza będzie zamknięta dla publiczności - powiedział prezes Andrzej Mochoń.

Nową imprezą targową będą z kolei planowane na listopad Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego - „POLSECURE”. Andrzej Mochoń mówi, że impreza będzie nawiązywać do tradycji ośrodka.

- Sztandarową wystawą kojarzoną z Kielcami jest Międzynarodowy Salon Zbrojeniowy. Chcemy uzupełnić tę ofertę i zaadresować ją do nieco innego grona odbiorców - powiedział.

Jak dodał, podobna impreza w Europie odbywa się co dwa lata w Paryżu.

- Mamy zamiar wejść w ten cykl i zaprosić przedstawicieli policji, straży granicznej czy pożarnej oraz inne służby mundurowe, a także producentów mogących zaoferować im najnowsze rozwiązania - zaznaczył. 

Targom będzie towarzyszyła duża, międzynarodowa konferencja dotycząca cyberbezpieczeństwa. Na stoiskach zostanie zaprezentowany sprzęt dla służb mundurowych, w tym mundury, pojazdy, drony, czy urządzenia do laboratoriów kryminalistycznych.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution