101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Porozumienie zbiera podpisy poparcia dla prezydenta Dudy

Data publikacji: 22.02.2020 13:20
Autor: Marta Gajda / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
22.02.2020 BuskoZdrój. Członkowie i sympatycy Porozumienia Jarosława Gowina zbierają podpisy poparcia dla Andrzeja Dudy przed majowymi wyborami prezydenckimi

22.02.2020 Busko-Zdrój. Członkowie i sympatycy Porozumienia Jarosława Gowina zbierają podpisy poparcia dla Andrzeja Dudy przed majowymi wyborami prezydenckimi
Fot. Marta Gajda / Radio Kielce

Członkowie oraz sympatycy Porozumienia Jarosława Gowina na Ponidziu zbierają podpisy poparcia dla Andrzeja Dudy przed majowymi wyborami prezydenckimi. Akcja oficjalnie rozpoczęła się na Placu Zwycięstwa w Busku-Zdroju.

Maciej Gawin, radny sejmiku województwa świętokrzyskiego i działacz Porozumienia przypomina, że zbiórka podpisów poparcia dla ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudy prowadzona jest w całym regionie. Od dziś członkowie i sympatycy będą także na ulicach Kazimierzy Wielkiej oraz Pińczowa.

- W regionie zebrano już kilkaset podpisów. Busko i całe Ponidzie dominuje, jeśli chodzi o struktury Porozumienia. Liczymy więc, że liczba tych podpisów właśnie na Ponidziu będzie rekordowa - zaznaczył radny.

Do poparcia ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy zachęca m.in. Magdalena Konieczna-Różycka, radna gminy Busko-Zdrój. Według niej, działania obecnego prezydenta przyczyniły się do lepszego życia obywateli.

22.02.2020 Busko-Zdrój. Członkowie i sympatycy Porozumienia Jarosława Gowina zbierają podpisy poparcia dla Andrzeja Dudy przed majowymi wyborami prezydenckimiFot. Aneta Bobowiec-Stachowicz /

- Myślę, że nie tylko mieszkańcy Buska, ale i całego kraju, powinni poprzeć Andrzeja Dudę, aby kontynuować dobrą zmianę dla mieszkańców całej Polski - zaznacza.

Osoby, które złożyły swoje podpisy na kartach poparcia mówiły, że obecny prezydent jest najlepszym kandydatem. Jest kompetentny i zaangażowany w sprawy Polski.

- Podpisujmy się na kartach poparcia rękami i nogami - zaznaczali.

Akcję zbierania podpisów w regionie zainaugurowano we wtorek podczas konferencji prasowej na placu Artystów w Kielcach.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution