101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Rekordowa liczba podpisów poparcia dla Andrzeja Dudy

Data publikacji: 06.03.2020 09:20
Autor: Marlena Płaska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Na zdjęciu od lewej Andrzej Pruś  przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego i Krzysztof Lipiec  prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości

Na zdjęciu (od lewej): Andrzej Pruś - przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego i Krzysztof Lipiec - prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości
Fot. Radio Kielce

Poseł Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości poinformował, że do Warszawy zawiezie 50 tys. podpisów poparcia, zebranych dotąd w regionie w ramach kampanii prezydenta Andrzeja Dudy.

- Kolejne podpisy nadal będą zbierane. Chcemy pokazać polskiemu społeczeństwu, jak dużym przedwstępnym poparciem cieszy się kandydat Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Duda w nadchodzących wyborach prezydenckich. Tych podpisów w Świętokrzyskiem na pewno uzbieramy jeszcze więcej - dodał poseł.

Poseł Krzysztof Lipiec podziękował tym, którzy już poparli prezydenta Dudę i wolontariuszom zaangażowanym w zbieranie podpisów.

Lider świętokrzyskich struktur PiS zaznaczył, że zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach zapewni realizację programu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości oraz pracę w zgodzie i porozumieniu z parlamentem.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution