101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

„Moc Kobiecości” na sandomierskim Zamku

Data publikacji: 08.03.2020 08:14
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze

 
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

„Moc Kobiecości” - pod takim hasłem w Zamku Królewskim w Sandomierzu odbędzie się dzisiaj blok różnorodnych wydarzeń przygotowanych z okazji Dnia Kobiet. „Bądź eko dla siebie, w domu, w pracy, w życiu” - to motto przewodnie.

- Temat spotkania będziemy traktować bardzo szeroko, mowa będzie m.in. o ekologicznych produktach przydatnych w domu, o profilaktyce zdrowotnej i walce ze stresem - poinformowała Katarzyna Batko, dyrektor Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemia Sandomierska, jedna z głównych organizatorek.

W programie są także praktyczne wskazówki, jak znaleźć się na rynku pracy, napisać dobre CV i jak przygotować się do rozmowy  kwalifikacyjnej. Na te pytania odpowiadać będą specjaliści z NSG Group. Ponadto panie będą mogły przejść metamorfozę za sprawą specjalistki od makijażu. Stowarzyszenie Sandomierskich Amazonek radzić będzie, jak prawidłowo wykonywać samobadanie piersi, a przedstawiciele Sandomierskiego Szlaku Jabłkowego zapraszać będą na świeżo wyciskane soki owocowo-warzywne. Zaplanowano również salonik dyskusyjny pań oraz pokaz mody Justyny Wesołowskiej, która zaprezentuje swoją kolekcję inspirowaną kulturą Lasowiaków. Można będzie również zobaczyć najnowsze trendy w modzie ślubnej. Na zakończenie artyści ze Lwowa wykonają arie operowe.

Impreza rozpocznie się o 11.30, potrwa do 17.30. Wcześniej zaplanowano seans relaksacyjny dźwiękami mis tybetańskich, na który wcześniej prowadzone były zapisy. Na pozostałe atrakcje wstęp jest wolny.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution