101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Od poniedziałku kolejne ograniczenia związane z epidemią

Data publikacji: 15.03.2020 18:53
Autor: Emilia Sitarska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
15.03.2020. Ostrowiec Świętokrzyski. Przystanek

15.03.2020. Ostrowiec Świętokrzyski. Przystanek
Fot. Emilia Sitarska / Radio Kielce

Spokojnie upływa niedziela w powiatach: opatowskim i ostrowieckim. Nie było dziś żadnych nowych podejrzeń związanych z zarażeniem koronawirusem. W obu powiatach są osoby objęte kwarantanną domową, jednak nie ma żadnej, która zostałaby odizolowana w miejscach przygotowanych przez samorządy.

W Ostrowcu Świętokrzyskim i w Opatowie od jutra samorządy ograniczają działalność. Drzwi dla interesantów będą zamknięte, dlatego jedynym rozwiązaniem będzie kontakt telefoniczny, poprzez e-mail czy e-PUAP.

Od jutra w urzędzie miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim nieczynne będzie Biuro Obsługi Interesanta. Wyłączone z użytkowania są także kasy. W głównym wejściu do urzędu miasta zostało utworzone tymczasowe biuro podawcze, z którego można skorzystać jedynie w pilnych przypadkach.

Na równie wyjątkowych zasadach będzie od jutra pracowało Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim. Realizowane będą jedynie pilne sprawy. Numery telefonów i niezbędne dane do kontaktu zamieszczone są na stronach internetowych powyższych urzędów.

Zmiany także w ostrowieckiej komunikacji miejskiej. Jutro autobusy Zarządu Transportu Miejskiego będą kursować tak jak w dni wolne od nauki szkolnej. Z kolei od wtorku obowiązywać będzie sobotni rozkład jazdy. Dystrybucja biletów na liniach miejskich przez kierowców zostaje wstrzymana do odwołania, dlatego warto zaopatrzyć się w karnety przejazdowe w kasie spółki i obiektach handlowych w mieście.

W związku z zagrożeniem epidemicznym ostrowiecka straż miejska pełni całodobowy stały dyżur prezydenta miasta. Wszelkie sugestie i potrzeby mieszkańców będą przekazywane pod rozwagę włodarza miasta.

15.03.2020. Ostrowiec Świętokrzyski. PrzystanekFot. Emilia Sitarska / Radio Kielce

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution