101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Marcel Sabat: wykorzystajcie ten czas na naukę

Data publikacji: 15.03.2020 20:59
Autor: Dorota Klusek / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Marcel Sabat

Marcel Sabat
Kielce. 22.07.2018 / Fot. Robert Felczak / Radio Kielce

- Musimy wziąć odpowiedzialność za nasze czyny, musimy teraz wziąć sprawy w swoje ręce, aby jak najszybciej wrócić do normalności - apeluje Marcel Sabat.

Pochodzący z Kielc aktor miał 21 marca wystąpić na scenie, na której zaczynała się jego artystyczna kariera. Ten koncert, jak i wiele innych wydarzeń artystycznych został odwołany i odbędzie się w innym terminie.

Jak podkreśla Marcel Sabat, dla wielu osób jest to trudny czas, dlatego tak ważne jest, żebyśmy uważali na siebie i przestrzegali zaleceń specjalistów.

- Musimy jakoś przetrwać ten czas. Musimy być przygotowani na różne warianty funkcjonowania, życia i przeczekać ten moment. Staram się często myć ręce, trzymać je z dala od twarzy, oczu, uważać - mówi.

Marcel Sabat zwrócił się także do młodych osób. Na swoim profilu na portalu społecznościowym zaapelował do nich, by skupili się na własnym kształceniu.

- Czas, który macie teraz wolny, wykorzystajcie na pozostanie w swoich domach i na naukę. Proszę Was: skupcie się na własnym kształceniu, ponieważ nie wiemy jak to wszystko długo potrwa. Wasz rozwój i zdrowie jest w tym momencie najważniejsze.
Dbajcie o siebie i o swoich bliskich - poprosił.

Marcel Sabat obecnie występuje w programie „Star voice. Gwiazdy mają głos” w Telewizji Polskiej, natomiast w serialu TVN „Kod genetyczny” wciela się w rolę prokuratora Kality.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution