101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Sportowe nowości w Targach Kielce

Data publikacji: 21.02.2013 10:48
Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej "Sport-Zima" rozpoczęły się w Targach Kielce. Na wystawie prezentowany jest nie tylko sprzęt narciarski, ale też odzież zimowa. 180 wystawców oferuje również rowery, kajaki, a także sprzęt do fitnessu i badmintona.

Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń przekonuje, że impreza jest atrakcyjna dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. Podkreśla, że prezentowane na niej wyroby, to nowości, które po raz pierwszy zaprezentowano kilka tygodni temu na największych targach branży sportowej w Europie. - Wiele rzeczy, które można zobaczyć w Kielcach, miało światową premierę podczas styczniowej wystawy ISPO w Monachium - dodaje Andrzej Mochoń.

Podczas targów "Sport-Zima" prezentowany jest sprzęt, który ma być hitem w kolejnym sezonie. Michał Popiołek z firmy Head wyjaśnia, że w tym roku, producenci przygotowali głównie sprzęt do narciarstwa freeride'owego i freestyle'owego. To przede wszystkim szerokie narty oraz specjalne buty, nadające się doskonale zarówno do podchodzenia, jak i jazdy poza wytyczonymi trasami. Michał Popiołek dodaje, że zmienia się również kolorystyka sprzętu i odzieży narciarskiej. Modne stają się żywe, ostre kolory.

Targi "Sport- Zima" potrwają do soboty. Towarzyszą im Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter 2013, a także odbywające się na 50-metrowym basenie pokazy freestylu kajakowego i technik ratowniczych.

Robert Felczak

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution