101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Solidarna Polska osłabiona

Data publikacji: 19.12.2011 12:09
Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Ugrupowanie Solidarna Polska, w regionie świętokrzyskim jeszcze na dobre nie stworzyło swoich struktur, a traci już pierwszych członków i zwolenników. Działaczka społeczna Małgorzata Sołtysiak, która jako jedna z pierwszych zadeklarowała chęć przystąpienia do nowej formacji Zbigniewa Ziobry i została wyznaczona do tworzenia struktur w regionie, zamierza zrezygnować z powierzonych jej obowiązków.

Małgorzata Sołtysiak została przedstawiona jako osoba tworząca struktury w regionie, przez Beatę Kempę. Tymczasem, ostatnio pojawiły się informacje, że ma się tym zająć europoseł Jacek Włosowicz. Parlamentarzysta zapowiada, że chce także starać się o przywództwo w Solidarnej Polsce. Zaangażowanie w działalność nowego ugrupowania zapowiada także były senator PiS Grzegorz Banaś.

Małgorzata Sołtysiak stwierdziła w rozmowie z Radiem Kielce, że jest rozczarowana decyzjami władz ugrupowania. Czuje się oszukana, ponieważ miała nadzieję, na powstanie nowej siły po prawej stronie sceny politycznej. Dodaje, że mieli się tam pojawić nowi ludzie z nową energią, a tymczasem do Solidarnej Polski trafia coraz więcej polityków utożsamianych z innymi ugrupowaniami.
 
Anna Roży

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution