101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Mieszkańcy rozmawiali z dyrektorem Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach

Data publikacji: 01.03.2012 17:23
Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Mieszkańcy osiedla Vis a Vis znajdującego się przy ulicy Szajnowicza - Iwanowa oraz przedsiębiorcy, którzy na tym osiedlu prowadzą punkty handlowo - usługowe, spotkali się dzisiaj w kieleckim ratuszu z Piotrem Wójcikiem, dyrektorem Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach. 

Żądają oni przebudowy skrzyżowania u zbiegu ulic Massalskiego i Szajnowicza - Iwanowa, w taki sposób, aby bezpośrednio z niego mogli się dostać do swoich bloków oraz znajdujących się tam punktów usługowych. Teraz jest to niemożliwe. Jak poinformował nas Piotr Wójcik, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg  w Kielcach, miasto posiada już stosowne dokumenty do przebudowy skrzyżowania i zgodę na realizację tej inwestycji, która rozpocznie się w przyszłym roku.

Dodatkowo w ramach inwestycji, która kosztować będzie 4,5 mln zł, wybudowane zostanie rondo u zbiegu ulic Grunwaldzkiej i Szajnowicza - Iwanowa. Do końca tego roku gotowa ma być pełna dokumentacja tej części inwestycji. Kolejne spotkanie w sprawie przebudowy skrzyżowania odbędzie się w kieleckim ratuszu w przyszły piątek.


Iwona Murawska

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution