101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Biura, magazyny i adres - do wynajęcia

Data publikacji: 04.09.2013 17:41
Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Smart Center - boksy
Fot.

Powierzchnie biurowe i magazynowe do wynajęcia na określony czas, możliwość zarejestrowania przedsiębiorstwa pod konkretnym adresem - to oferta jednej z kieleckich firm, która ma ułatwić biznesmenom prowadzenie swojej działalności. Najmniejsza proponowana do wynajęcia powierzchnia, to pół metra kwadratowego. Oferta skierowana jest do jednoosobowych przedsiębiorstw, lub małych spółek, których nie stać na własną, profesjonalną i prestiżową siedzibę.

Prowadzenie działalności w miejscu zamieszkania powoduje, że niezręcznie jest spotykać się z kontrahentami, ponadto nie zawsze przebywa się pod domowym adresem, a to z kolei sprawia kłopot choćby z odbieraniem korespondencji, tłumaczy właścicielka i pomysłodawczyni usługi, Paulina Baran. Dodaje, że klienci jej firmy za niewielką odpłatnością mogą spotkać się z kontrahentami w komfortowych warunkach, nie musząc jednocześnie wynajmować biura przez cały miesiąc.Firma zamierza również zrzeszać lokalnych producentów żywności ekologicznej, udostępniając im miejsce do spotkań i handlu. Cykliczne imprezy pod hasłem „Eko Bazar” miałyby się odbywać raz w miesiącu lub w każdą sobotę. Zgłosiły się już pierwsze osoby, produkujące sery z mleka koziego, nalewki, miody czy chleb. Jak twierdzi pomysłodawczyni "Eko Bazaru", Beata Bardzyńska - w Kielcach jest wiele osób, poszukujących zdrowej żywności.

Pierwsza impreza zaplanowana jest na pożegnanie lata, 21 września. Patronat nad nią objęło Starostwo Powiatowe w Kielcach.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution