101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Inauguracja działalności Izby Coachingu

Data publikacji: 23.01.2014 07:58
Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Targi Kielce
Kielce. 13.12.2013 / Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

W czwartek w Kielcach rozpoczyna swoją działalność Świętokrzyski Oddział Izby Coachingu. Inauguracja odbędzie się w Targach Kielce podczas konferencji dla przedstawicieli biznesu.

Celem spotkania będzie pokazanie możliwości jakie daje ta metoda wspierania ludzi i organizacji.  Coaching jest sposobem na pokazanie potencjału i ograniczeń jakie dana osoba lub firma posiada i wykorzystanie ich do usprawnienia swojej działalności. Chodzi o to żeby każdy człowiek zobaczył co tak naprawdę potrafi, a potrafi  znacznie więcej niż mu się wydaje, przekonuje dyrektor świętokrzyskiego oddziału izby coachingu, Dorota Nawrotek.

Powołanie Izby Coachingu w Polsce ma na celu profesjonalizację tego zawodu. W ministerstwie pracy i polityki społecznej został złożony wniosek o rejestrację profesji „coacha”. Ta inicjatywa ma na celu zebranie wszystkich szkół tej profesji, które działają w Polsce, żeby wypracować najlepsze praktyki działania w tym fachu, informuje Dorota Nawrotek.

Izba stworzyła także kodeks etyki oraz standardy uprawiania tego zawodu do przestrzegania których będzie zobowiązana każda osoba chcąca posługiwać się mianem „coacha”.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution