101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Bogdan Wenta odchodzi z VIVE!

Data publikacji: 21.02.2014 12:29
Autor: Stanisław Blinstrub , Radosław Podsiadły / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Bogdan Wenta
Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

Bogdan Wenta odchodzi z Vive Targów Kielce. Menadżer sportowy klubu spotkał się dzisiaj z prezesem Bertusem Servaasem i poinformował go o swoich planach na przyszłość. Bogdan Wenta będzie kandydował do Parlamentu Europejskiego z listy Platformy Obywatelskiej.

Po rozmowach, zarząd Vive Targów zamieścił na swojej stronie internetowej oświadczenie, w którym podkreśla, że klub od zawsze był i będzie apolityczny, dlatego na zasadzie porozumienia uzgodniono, że ustaje współpraca między Klubem Sportowym Vive Targi Kielce, a Bogdanem Wentą. "Rozstanie następuje jednak na zasadzie wzajemnego szacunku i zrozumienia. Jednocześnie Klub życzy Bogdanowi Wencie sukcesów w dalszej karierze zawodowej"- czytamy w oświadczeniu.

Bogdan Wenta do stycznia tego roku był trenerem piłkarzy ręcznych Vive Targów Kielce. W ubiegłym roku drużyna zajęła trzecie miejsce w Lidze Mistrzów. Wcześniej prowadził też reprezentację Polski, z którą zdobył srebrny i brązowy medal mistrzostw świata.

Pożegnanie trenera z kibicami nastąpi podczas marcowego meczu 1/8 Ligi Mistrzów.

OŚWIADCZENIE Klubu ze strony vivetargi.pl

Informujemy, że w dniu 21.02.2014 nastąpiło spotkanie pomiędzy prezesem Bertusem Servaasem i Bogdanem Wentą.

Podczas spotkania Bogdan Wenta poinformował o podjęciu decyzji, że swoją najbliższą przyszłość chce wiązać z pracą w Parlamencie Europejskim i w związku z tym będzie kandydował w majowych wyborach.

Ponieważ Klub od zawsze był i będzie apolityczny, na zasadzie porozumienia uzgodniono, że ustaje współpraca między Klubem Sportowym Vive Targi Kielce a Bogdanem Wentą. Rozstanie następuje jednak na zasadzie wzajemnego szacunku i zrozumienia. Jednocześnie Klub życzy Bogdanowi Wencie sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

Pożegnanie Bogdana Wenty z kibicami żółto-biało-niebieskich nastąpi podczas marcowego meczu 1/8 Ligi Mistrzów.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution