101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Nowinki rehabilitacyjne w Targach Kielce

Data publikacji: 03.04.2014 15:10
Autor: Iwona Murawska / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
W Targach Kielce impreza wystawiennicza REHMED

W Targach Kielce impreza wystawiennicza REHMED
Fot. Iwona Murawska / Radio Kielce

Najnowocześniejszą aparaturę, służącą m.in. do hydro - i fizykoterapii prezentują producenci w halach wystawienniczych Targów Kielce. Rozpoczęła się tam trzydniowa wystawa Rehmed - Plus.

Wśród nowinek, które mają premiery w Kielcach, jest m.in. urządzenie do trójwymiarowej rehabilitacji, dzięki któremu można ocenić stan mięśni stabilizujących tułów - opisuje Magdalena Zrobek. Badanie polega na treningu grawitacyjnym. Robot wprawia badanego w ruch, pochylając go w różnych kierunkach, a zadaniem pacjenta jest utrzymanie równowagi ciała. Jeżeli nie jest w stanie utrzymać stabilności, robot wraca do pozycji wyjściowej.

Na targach można zobaczyć również aparaty, służące do leczenia bólu i innych schorzeń ultradźwiękami- informuje Jan Mańko. Głowica ultradźwiękowa przyłożona do ciała, emituje fale w głąb tkanki i pobudza jej metabolizm.

Targom Rehmed - Plus towarzyszy salon Zdrowie Seniora, podczas którego oferowane są m.in. kosmetyki i produkty pielęgnacyjne dla skóry. Wystawy będą dziś otwarte do 17, jutro czynne będą w godzinach 10 - 17, a w sobotę od 10 do 15.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution