101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Zdjęcia K. Karolczyka i słuchaczy Radia Kielce w "Zameczku"

Data publikacji: 25.09.2014 20:50
Autor: Ryszard Koziej / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Krzysztof Karolczyk symbolicznie otwiera wystawę
Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

Wernisaż wystawy fotografii „Subiektywnie.” Krzysztofa Karolczyka połączony z prezentacją zdjęć słuchaczy Radia Kielce nadesłanych na wakacyjny konkurs zainaugurował w czwartek sezon artystyczny Domu Kultury „Zameczek” w Kielcach.

Krzysztof Karolczyk jest fotoreporterem „Gazety Wyborczej” w Krakowie. Jego prace publikowane były także w innych tytułach prasowych w Polsce i za granicą.  Autor zdobył kilka nagród w konkursach Polskiej Fotografii Prasowej i Grand Pressphoto. 

Cykl „Subiektywnie...” składa się z kilkudziesięciu fotografii, które powstawały w ciągu 25 lat polskiej wolności. Na zdjęciach uchwyceni zostali  zarówno wybitni politycy i mężowie stanu w dalekich od oficjalnych pozach, ale też zwykli ludzie w zabawnych lub wieloznacznych sytuacjach.

W konwencji 25 lat wolności mieści się również pokaz zdjęć słuchaczy Radia Kielce, którzy w wakacje nadsyłali do rozgłośni fotografie, które ich zdaniem najlepiej oddają pojęcie wolności. Konkurs był częścią programu „Świętokrzyskie na fali. 25 lat wolności”.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions