101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Płacisz abonament, uzyskasz dostęp do VOD

Data publikacji: 05.12.2014 14:11
Kategoria: Wiadomości /Źródło: IAR
Komentarze

Studio TVP Kielce
Fot. Robert Felczak/Radio Kielce /

TVP nagradza płacących abonament radiowo-telewizyjny. Publiczna telewizja uruchomiła dziś Strefę Widza - internetowy serwis wideo na żądanie, dający dostęp między innymi do premierowych odcinków najpopularniejszych seriali. Za darmo skorzystają z niego jedynie ci, którzy regularnie opłacają abonament RTV.

Jak tłumaczył prezes Telewizji Polskiej Juliusz Braun, bez takich osób publiczni nadawcy nie mogliby istnieć, a uruchomienie Strefy Widza jest formą podziekowania dla nich. "Telewizja Publiczna to własność szczególnie tych, którzy ją utrzymują - płacą abonament. Chcemy to podkreślić, otwierając nasze zasoby dla naszych właścicieli" - zaznaczył.

Juliusz Braun dodał, że korzystanie ze Strefy Widza jest bardzo łatwe. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.strefawidza.tvp.pl i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. W międzyczasie zweryfikowane zostanie, czy opłacamy abonament. Jeśli tak, uzyskamy bezpłatny dostęp do serwisu.

Z kolei przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Jan Dworak ocenił, że uruchomienie Strefy Widza to bardzo dobry sposób na zachęcenie ludzi do płacenia abonamentu RTV. "Bardzo cenię ten ruch. Uważam, że nigdy za dużo takich zachęt" - podkreślił.

Użytkownik serwisu będzie mógł obejrzeć nowe odcinki takich produkcji jak "M jak Miłość" czy "Ojciec Mateusz", ale również seriale kultowe, takie jak "Czterdziestolatek" czy "Czterej Pancerni i Pies". Dodatkowo, Stefa Widza daje też dostęp do kilkudziesięciu filmów fabularnych. Więcej informacji - na stronie www.strefawidza.tvp.pl.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution