101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Ojciec Mateusz w nowej odsłonie

Data publikacji: 30.05.2016 17:18
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
27.10.2015 Sandomierz. W Sandomierzu kręcą kolejne odcinki Ojca Mateusza

27.10.2015 Sandomierz. W Sandomierzu kręcą kolejne odcinki "Ojca Mateusza"
Fot. Teresa Czajkowska / Radio Kielce

Do Sandomierza wróciła ekipa serialu „Ojciec Mateusz”. Twórcy nagrywają 6 nowych odcinków, które ukażą się w Telewizji Polskiej jesienią. Na planie filmowym koncentrującym się głównie na starym mieście spotkać można odtwórców głównych ról oraz epizodystów. 

Aktorzy twierdzą, że w nowych odcinkach sporo będzie się działo. Michał Piela grający w serialu policjanta Nocula powiedział nam, że jego filmowa żona będzie szukać pracy, ponieważ z poprzedniej zostanie zwolniona. Wszystko odbywać się będzie w tajemnicy przed nim. Artur Pontek - w serialu sierżant Marian Marczak poinformował, że w kolejnych odcinkach „Ojca Mateusza” nie zabraknie pościgów, a niektórzy bohaterowie próbować będą szczęścia w miłości.  

Bartłomiej Firlet, grający aspiranta Dziubaka stwierdził, że odtwarzana przez niego postać w nowej odsłonie zaskoczy widzów umiejętnościami w posługiwaniu się pewnym językiem obcym, co pomoże w rozwiązaniu zagadki kryminalnej.

Filmowcy zostaną w Sandomierzu do czwartku. Serial „Ojciec Mateusz” kręcony jest w tym mieście od 2008 roku. W tym czasie znacznie wzrosła liczba turystów odwiedzających Sandomierz.

Wkrótce w jednej z kamienic na starówce otwarta zostanie stała ekspozycja figur woskowych z postaciami z tego serialu, a także scenografią kościoła, komendy policji i innych miejsc znanych z filmu. Będą tam również drobne pamiątki związane z serialem, a w części multimedialnej można będzie oglądać zajawki nowych odcinków.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution