101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Włodzimierz Stępień dyrektorem MZD

Data publikacji: 13.09.2016 12:18
Autor: Robert Szumielewicz / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Obrady Sejmiku Województwa. Były już, zastępca przewodniczącego sejmiku województwa - Włodzimierz Stępień.
Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

Włodzimierz Stępień będzie nowym dyrektorem Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach. Były prezydent Kielc i były dyrektor kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wygrał konkurs na to stanowisko, a dzisiaj oficjalnie jego osobę zaakceptował prezydent Wojciech Lubawski.

W rozmowie z Radiem Kielce powiedział, że spotykając się z Włodzimierzem Stępniem chciał tylko przekonać się co do jego lojalności, ponieważ poglądy polityczne mają zupełnie inne. Łączy ich natomiast stosunek do Kielc. Włodzimierz Stępień ma również dobrą opinię z firm, w których pracował.

Wojciech Lubawski dodał, że Kielcom powinni służyć ci, którzy najlepiej potrafią to robić. Dlatego ideologia nie może być przeszkodą do współpracy. Przypomniał, ze obaj  stoczyli zaciętą walkę w wyborach prezydenckich, ale się szanują i jeśli Włodzimierz Stępień wygrał konkurs, to nie ma żadnych argumentów, aby nie uznać tego zwycięstwa.

Umowa z nowym dyrektorem MZD zostanie podpisana na czas nieokreślony. Poprzedni dyrektor MZD Piotr Wójcik zrezygnował z przyczyn osobistych ze stanowiska.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution