101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

List gończy za oszustką. Na jej trop wpadli świętokrzyscy policjanci

Data publikacji: 16.11.2016 13:46
Autor: Radosław Podsiadły / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Policja
Fot. Paweł Klepka / Radio Kielce

Policja zatrzymała 35- letnią mieszkankę powiatu kieleckiego, podejrzewaną o szereg oszustw internetowych. Kobieta ukrywała się w Krakowie, a poszukiwania za nią wszczęło dwanaście prokuratur w całym kraju. Sąd w Białymstoku wystawił za nią list gończy.

Na trop kobiety wpadli świętokrzyscy kryminalni. Jak ustalili, wielokrotnie zmieniała miejsce pobytu, w dalszym ciągu prowadząc przestępczy proceder. Stróże prawa namierzyli ją w wynajmowanym mieszkaniu w Krakowie. Tam też została zatrzymana.

Aresztowana na jednym z portali społecznościowych ogłosiła licytację ubranek dziecięcych. Po otrzymaniu pieniędzy, nie wysyłała jednak towaru. Były to kwoty niewielkie, bo od 1 do kilkudziesięciu złotych. Jak ustalili śledczy, pokrzywdzonych może być bardzo wielu. Przestępstwa zgłaszały osoby w całym kraju. Stąd poszukiwania za kobietą wszczęły prokuratury m.in. z Warszawy, Lublina, Łodzi, Torunia, Sosnowca i Mielca.

Wczoraj kobieta została zatrzymana i osadzona w Areszcie Śledczym w Krakowie. Za przestępstwa, których się dopuściła grozi do 8 lat więzienia.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution