101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Nowa szefowa szpitala we Włoszczowie

Data publikacji: 20.12.2016 12:51
Autor: Iwona Murawska / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
Włoszczowa. Szpital im. Jana Pawła II

Włoszczowa. Szpital im. Jana Pawła II
Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

Joanna Ochał wygrała konkurs na dyrektora Szpitala Powiatowego we Włoszczowie. O fotel szefa tej lecznicy ubiegało się trzech kandydatów. Jak informuje Jerzy Suliga, starosta powiatu włoszczowskiego, Joanna Ochał od 3 lat pracuje w szpitalu na stanowisku głównej księgowej i doskonale zna problemy tej placówki, a przez ostatnie kilka miesięcy pełni też obowiązki dyrektora włoszczowskiego szpitala.

- Koncepcja rozwoju przedstawiona przez tę kandydatkę gwarantuje także poprawę sytuacji finansowej lecznicy, która zadłużona jest na 24 mln złotych - dodaje Jerzy Suliga.

Do 29 grudnia zarząd powiatu włoszczowskiego czeka na ewentualne odwołania od decyzji komisji konkursowej. Jeżeli takie nie wpłyną, wówczas 30 grudnia zarząd powiatu podejmie uchwałę o powołaniu Joanny Ochał na stanowisko dyrektora Szpitala Powiatowego we Włoszczowie.

Ogłoszenie konkursu było konieczne, gdy w lipcu zarząd powiatu z powodu utraty zaufania odwołał z tego stanowiska dotychczasowo szefa tej lecznicy, Macieja Juszczyka.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution