101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Lekarze doradzą przez Internet

Data publikacji: 15.03.2017 15:35
Autor: Daniel Lenart / Kategoria: Zdrowie
Komentarze
Miejski Zespół Poradni Psychologiczno Pedagogicznych w Kielcach

Miejski Zespół Poradni Psychologiczno Pedagogicznych w Kielcach
Fot. Stanisław Blinstrub / Radio Kielce

Internetowe porady psychologów, pedagogów i logopedów wprowadza Miejski Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Kielcach. Pomysłodawczynią tzw. webinariów jest Anna Hajdukiewicz, dyrektor placówki.

- Miejski Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych swoim działaniem ogranicza się tylko do Kielc. Chcemy wyjść dalej, bowiem dostajemy mnóstwo pytań również od osób, które w Kielcach nie mieszkają. Rozwiązaniem są webinaria, podczas których będziemy podpowiadać na przykład jak pomóc dziecku mającemu zespół Aspergera, czy takiemu, które ma problemy w szkole - tłumaczy Anna Hajdukiewicz.

Webinaria będą odbywać się co tydzień we wtorki. Początek każdego spotkania zaplanowano na godzinę 17. Uczestnicy będą musieli wejść na stronę internetową Miejskiego Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Kielcach, gdzie znajdą link do webinarium. Prowadzącego spotkanie zobaczą dzięki kamerze internetowej. Jak podkreśla Anna Hajdukiewicz, uczestnicy webinarium będą mogli zadawać na czacie pytania.

- Za tydzień we wtorek pierwsze webinarium, podczas którego przedstawię ofertę poradni. Kolejny wtorek, to spotkanie z Łukaszem Kołomańskim, pedagogiem, który będzie mówił o e-uzależnieniach - informuje dyrektor.

Anna Hajdukiewicz chce, żeby tematy spotkań podpowiadali rodzice podczas internetowych spotkań. Webinaria będą bezpłatne.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution