101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

PiS stawia na sympatyków

Data publikacji: 19.03.2017 18:21
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Andrzej Pruś
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Prawo i Sprawiedliwość zaostrza kryteria przyjęć w swoje szeregi. Na wczorajszym posiedzeniu zarządu okręgowego tej partii przyjęto 33 nowe osoby, podczas gdy w lutym grono PiS w województwie świętokrzyskim zasiliło 182 nowych członków.

Jak powiedział Andrzej Pruś, sekretarz zarządu okręgowego Prawa i Sprawiedliwości, po ostatnich wyborach zainteresowanie zapisaniem się do PiS-u jest ogromne. Ciągle wpływają deklaracje, jednak z kilku powodów podjęta została decyzja o zaostrzonych procedurach przyjęć.

- My nie możemy sobie pozwolić na to, aby konkurencja wciskała nam do partii swoich przedstawicieli. Jeżeli ktoś chce być członkiem Prawa i Sprawiedliwości i jest człowiekiem zasługującym na nasze zaufanie to na pewno nim będzie - stwierdził Andrzej Pruś. Jak się wyraził - pompowanie struktur niczemu by nie służyło, bo nie jest sztuką mieć kilka tysięcy członków, z których połowa byłaby nieaktywna.

Andrzej Pruś poinformował, że obecnie duży nacisk położony jest na rozwój kół sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. Okręg świętokrzyski PiS jest jednym z liczniejszych w Polsce. Ma ponad 3 tysiące członków.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions