101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Kolejny rekord targów Agrotech

Data publikacji: 19.03.2017 21:38
Autor: Ewa Okońska / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Kielce. 23. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH
Fot. Robert Felczak / Radio Kielce

Zakończone dziś w Kielcach 23. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH pobiły kolejny rekord. Jak informuje Biuro Prasowe Targów Kielce w ciągu ostatnich trzech dni sprzedano więcej biletów, niż w rekordowym 2016 roku, kiedy zwiedzających było prawie 64 i pół tysiąca. Do biletów wstępu dochodzą zaproszenia, które Targi Kielce przekazały rolnikom m.in. za pośrednictwem mediów. Ostateczna tegoroczna frekwencja znana będzie w poniedziałek.

Stoiska w 11 halach, zwłaszcza w sobotę i w niedzielę były oblegane przez tłum zwiedzających z całego kraju. Oglądano najnowsze osiągnięcia techniki rolniczej, maszyny i urządzenia zarówno światowych czołowych marek, jak i niewielkich producentów – w sumie ponad 700 wystawców z 15 krajów. Pan Paweł, rolnik spod Olkusza przyjeżdża na AGROTECH od kilkunastu lat, zabierając całą rodzinę. Na miejscu można porównać ofertę wielu firm, ceny i wybrać coś odpowiedniego dla siebie – podkreśla.

W Polsce jest 150 imprez targowych, reprezentujących różne branże. AGROTECH jest największy – przypomina prezes Targów Kielce. Andrzej Mochoń uważa, że kielecka wystawa jest swoistym papierkiem lakmusowym, pokazującym kondycję rolnictwa.

23. Międzynarodowym Targom Techniki Rolniczej AGROTECH towarzyszyła 17. wystawa LAS-EXPO. Atrakcją tego wydarzenia były dynamiczne pokazy rzeźbienia pilarką.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions