101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Czy startupy będą jeszcze lepsze?

Data publikacji: 26.04.2017 15:40
Autor: Marlena Płaska / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
Kielce. ID. Institute of Design. Instytut Designu.

Kielce. ID. Institute of Design. Instytut Designu.
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Przedstawiciele startupów spotkają się w Instytucie Dizajnu w Kielcach, żeby poznać innych młodych przedsiębiorców i dowiedzieć się, jak lepiej, i skuteczniej rozwijać własne pomysły. Podczas całodziennych warsztatów, przedstawiciele z Wrocławia i Krakowa przedstawią funkcjonujące u nich praktyki, które wspierają działalność startupów. Z kolei prelegenci z regionu świętokrzyskiego opowiedzą m.in. o systemie w Kielcach.

Spotkanie jest przeznaczone zarówno do osób, które już działają w startupach, jak i do tych, którzy chcieliby zacząć rozwijać w ten sposób własny biznes – mówi Paula Dulnik z Instytutu Dizajnu. Udział w tym wydarzeniu da im wiedzę o tym, co już zrobiono w Kielcach dla startupów, co będzie się działo w przyszłości, w jakich wydarzeniach warto brać udział, żeby pokazać swoje projekty oraz gdzie można szukać wsparcia, np. finansowego.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele wszystkich jednostek ważnych dla startupów, m.in. Kieleckiego Parku Technologicznego, Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Urzędu Miasta, TechKlubu Kielce, inicjatywy Startup Weekend Kielce i fundacji Startup Poland.

„Statupunity” to bezpłatne wydarzenie łączące młodych przedsiębiorców z różnych miast Polski. Spotkanie odbędzie się w Kielcach po raz pierwszy. Dotąd organizowano je np. w Katowicach, Rzeszowie, Krakowie i Warszawie.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution