101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Hrabi rozbawią studentów

Data publikacji: 17.05.2017 14:50
Kategoria: Kultura /Źródło: Katarzyna Prędotka
Komentarze


Fot. hrabi.pl

Kabaret Hrabi będzie gościem specjalnym dzisiejszego finału Kieleckiego Oglądu Kabaretów Studenckich "KOKS 2017". Impreza odbywa się po raz 17 i na stałe wpisała się do harmonogramu Juwenaliów Politechniki Świętokrzyskiej. W tym roku, wstępną weryfikację przeszło sześć kabaretów, a do ścisłego finału zakwalifikowały się trzy: „A jak!” z Krakowa, „Bez Próby” z Kielc oraz Magda Kubicka z Włodawy, tworząca w konwencji stand- upu.

Przewodniczący uczelnianej rady samorządu studenckiego Politechniki Świętokrzyskiej- Damian Bąbel podkreśla, że stand – up, mimo iż jest nową formą wyrazu artystycznego, jest już znany od dłuższego czasu widowni kabaretowej.

Do przeglądu zgłosiły się kabarety z całej Polski. Najpierw musiały przejść eliminacje, podczas których widzowie głosowali na wybranych wykonawców za pomocą fasolek. Damian Bąbel dodaje, że proces głosowania jest nietypowy, ale sprawdzony i dobrze znany wśród kieleckich fanów "KOKS-u".

Kielecki przegląd przyciąga co roku liczna widownię, a  bilety wyprzedane są na długo przed imprezą. Czas prezentacji uczestników to 25 minut. Początek wydarzenia dzisiaj o godzinie 19.00 w hali Politechniki Świętokrzyskiej.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions