101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

PiS wychodzi do mieszkańców: Chcemy, żeby poczuli, że są ważni

Data publikacji: 13.06.2017 18:09
Autor: Katarzyna Podraza , Karol Żak , Tomasz Piwko / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

13.06.2017 Skarżysko Kamienna. Spotkanie działaczy PiS z mieszkańcami
Fot. Tomasz Piwko / Radio Kielce

Świętokrzyski PiS przygotowuje się do krajowego kongresu partii. Spotkanie odbędzie się już 1 lipca w Przysusze w powiecie radomskim. Działacze partii spotkali się w Skarżysku-Kamiennej z członkami ugrupowania oraz mieszkańcami, aby podsumować dotychczasowe działania i porozmawiać o przyszłości.

Jak podkreślił szef świętokrzyskich struktur PiS, Krzysztof Lipiec - konsultacje społeczne są konieczne, ponieważ bardzo istotna jest wiedza o problemach lokalnych. - Nie chcemy budować naszej przyszłości politycznej bez podzielenia się refleksją na temat dotychczasowych doświadczeń, które - w mojej opinii były dosyć dobre - podkreślił poseł.

Jak dodał - kongres to ważne przedsięwzięcie, dlatego działacze chcą zaangażować nie tylko wszystkie regionalne struktury partii, ale również sympatyków i postronne osoby.

- Chcemy tutaj w Skarżysku porozmawiać z ludźmi, abyśmy mieli poczucie że zbliżający się Kongres PiS to bardzo poważne, polityczne wydarzenie w naszym kraju. Chcemy także doprowadzić do tego, aby w tym ważnym przedsięwzięciu wzięła udział jak najliczniejsza rzesza nie tylko członków i sympatyków PiS, ale również i zwykłych ludzi - podkreślił Krzysztof Lipiec.

Podczas konferencji Krzysztof Lipiec oraz senator Jarosław Rusiecki odnieśli się także do poniedziałkowego zatrzymania przez CBA m.in. byłego posła PSL - Andrzeja P. Jak powiedzieli - ludowcy wielokrotnie przynosili wstyd naszemu regionowi. Dodali także, że  korupcje trzeba wypalić "gorącym żelazem".

Skarżyski region liczy około 250 członków PiS. W następnych dniach przedstawiciele partii odwiedzą m.in. Busko - Zdrój.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions