101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Słowacy po treningu i konferencji prasowej

Data publikacji: 18.06.2017 19:10
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze

18.06.2017 Kielce. Reprezentacja Słowacji U21 podczas treningu na Kolporter Arenie.
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Reprezentacja Słowacji, uczestnicząca w UEFA EURO U21, ma już za sobą trening na stadionie przy ulicy Ściegiennego w Kielcach. Podopieczni Pavela Hapala rozpoczęli mistrzostwa od zwycięstwa 2:1 z Polakami w Lublinie. Słowacja jest jedyną drużyną w grupie A, która ma na koncie trzy punkty.

W poniedziałek o godzinie 18.00, w swoim drugim spotkaniu, nasi południowi sąsiedzi zmierzą się z Anglikami, którzy na inaugurację zremisowali bezbramkowo ze Szwedami.

W bardzo dobrym nastroju był na oficjalnej przedmeczowej konferencji trener Pavel Hapal.

- Z Anglikami chcemy wygrać. Zresztą taki sam cel mieliśmy przed meczem z Polakami. Przeciwnik jest oczywiście bardzo trudny, może nawet najtrudniejszy w tej grupie. Po spotkaniu zobaczymy czy jeden punkt będzie nas satysfakcjonował czy nie. Wynik jest sprawą otwartą, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy. Anglicy wiedzą, że jak przegrają, stracą szansę na awans - powiedział trener Słowaków Pavel Hapal.

Podobnego zdania był Milan Škriniar. - Naszym celem jest zwycięstwo. Czy będziemy się cieszyć z jednego punktu? Zobaczymy po meczu. Może będą trzy - stwierdził 22 - letni obrońca.

- W sobotę oglądałem mecz Anglia - Szwecja. Dziś będziemy go analizować z całym zespołem. Zwracać będziemy szczególną uwagę na indywidualne zachowania poszczególnych zawodników. To był bardzo ciężki mecz. Anglicy rozpoczęli go lepiej od Szwedów. Grali twardo i szybko. Musimy być na to również przygotowani - dodał Pavel Hapal.

- Każdy mecz na tych mistrzostwach jest trudny. Anglia to bardzo wymagający przeciwnik. Jednak my także mamy silną drużynę. Spodziewam się twardego spotkania - dodał Milan Škriniar.

Mecz Słowacja - Anglia w poniedziałek o godzinie 18.00 na stadionie przy ulicy Ściegiennego w Kielcach.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions