101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Korona już po pierwszym treningu

Data publikacji: 19.06.2017 14:07
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze

19.06.2017 Kielce. Piłkarze Korony Kielce podczas treningu na stadionie przy ulicy Prostej.
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Przygotowujący się do nowego sezonu Ekstraklasy piłkarze Korony, mają już za sobą pierwszy trening. Odbył się on na stadionie przy ulicy Prostej w Kielcach. W zajęciach prowadzonych przez Gino Lettieriego, wzięło udział dwudziestu zawodników. Indywidualnie ćwiczyli rekonwalescenci: Radek Dejmek, Dijbril Diaw i Bartosz Rymaniak.

W gronie zawodników pracujących pod okiem nowego szkoleniowca „żółto – czerwonych”, znaleźli się testowani Niemcy Fabian Burdenski i Michal Gardowski oraz Amerykanin Shawn Barry i Grek Angelos Argyris.

W treningu nie uczestniczył Nika Kaczarawa. 23 – letni gruziński napastnik, który jak się okazało został wypożyczony, a nie kupiony z rosyjskiego FK Rostów, dostał jeszcze kilka dni wolnego. Z Koroną wyjedzie na zgrupowanie do Bremy.

Z piłkarzy kadry pierwszego zespołu nie było także Daniego Abalo, Kena Kallaste i Vanji Markovića. Ten ostatni będzie już na wtorkowym treningu. Hiszpan zmienia stan cywilny i do Kielc wróci 26 czerwca. Dzień wcześniej dołączy do drużyny Estończyk, który ze względu na zgrupowanie kadry narodowej otrzymał zgodę na dodatkowe dni urlopu. 

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions