101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Sandomierz znów miejscem kryminalnych zagadek

Data publikacji: 05.07.2017 15:26
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

05.07.2017 Sandomierz. Zdjęcia do nowego sezonu serialu Ojciec Mateusz
Fot. Grażyna Szlęzak - Wójcik / Radio Kielce

Ekipa „Ojca Mateusza” ponownie zagościła w Sandomierzu, gdzie kręcone są ujęcia do kolejnych 7 odcinków serialu. Reżyser Filip Zylber powiedział Radiu Kielce, że w nowych odcinkach, jak zwykle nie zabraknie wątków kryminalnych, ale będą też lżejsze sceny komediowe.

Nie chciał ujawniać fabuły, powiedział jedynie, że w jednym z odcinków, w intrygę kryminalną będzie zamieszana właścicielka apteki, jej kochanek i jeszcze jedna osoba. Będzie też historia o porwaniu autokaru wraz z pasażerami.

W rolę aptekarki wcieliła się Dominika Ostałowska, która gościnnie wystąpiła w serialu. Aktorka powiedziała, że ponieważ rzadko grywa w filmach kryminalnych, więc po przeczytaniu scenariusza zgodziła się na udział w tym przedsięwzięciu. Dodała, że po raz pierwszy jest w Sandomierzu i być może uda się jej tutaj przyjechać w najbliższym czasie prywatnie.

Michał Piela, czyli filmowy aspirant Nocul zauważył, że w tym roku w lipcu mija 9 rocznica, od kiedy „Ojciec Mateusz” zaczął powstawać w Sandomierzu. Mimo upływu lat, miasto i jego mieszkańcy wciąż zaskakują go serdecznością.

Zdjęcia do serialu kręcone będą do piątku.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions