Data publikacji: 17.07.2017 08:20
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Komentarze

22.11.2016. KTM Novi Kielce. Rafał Bracik

Świetnie spisali się motocykliści KTM Novi Korona podczas V i VI rundy mistrzostw Polski w wyścigach enduro. Na torze w Malechowie koło Sławna w województwie zachodniopomorskim kielczanie zdominowali rywalizację.

W klasyfikacji generalnej zwyciężył Maciej Giemza, dwukrotnie przyjeżdżając jako pierwszy. Prowadzi on również po sześciu rundach z kompletem 120 punktów. W kategorii E2 drugie miejsce zajął Rafał Bracik, który w „generalce” jest trzeci. Wśród juniorów trzeci był Aleksander Bracik, który tę samą lokatę zajmuje w klasyfikacji generalnej. Natomiast w kategorii Masters drugie miejsce zajął Robert Frydrych, a trzecie Leszek Drogosz. W „generalce” Drogosz jest drugi, a Frydrych czwarty.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze startu w Malechowie. Wykonaliśmy swój plan. Do zakończenia sezonu są jeszcze cztery rundy mistrzostw Polski. Postaramy się zdobyć jak najwięcej medali - powiedział nam Ryszard Bracik, prezes KTM Novi Korona Kielce.

VII i VIII  runda mistrzostw Polski w wyścigach enduro odbędzie w drugi weekend września w Nowym Sączu, a zakończenie sezonu na przełomie września i października w Kaliszu Pomorskim.