101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Jacek Sęk: duża "piątka" dla Ostrowca Świętokrzyskiego

Data publikacji: 17.07.2017 10:27
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Komentarze

14.07.2017 Ostrowiec Świętokrzyski. WGP siatkarek. Mecz Peru - Polska
Fot. MOSiR Ostrowiec

- Ostrowiec zdał egzamin na piątkę – powiedział Radiu Kielce wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Sęk po zapoznaniu się z raportem końcowym supervisora i delegata technicznego światowej federacji o turnieju World Grand Prix siatkarek drugiej dywizji, który przez trzy dni rozgrywany był w hali przy ul. Świętokrzyskiej.

- Impreza otrzymała najwyższe noty nie tylko ze względów sportowych , ale również za frekwencję na trybunach, możliwości wyeksponowania sponsorów i dostępność da kibiców – poinformował Jacek Sęk.

Jedynym, niewielkim mankamentem był dojazd od oddalonego o 30 km od Ostrowca hotelu w Starachowicach, w którym zakwaterowane były wszystkie drużyny. Na trasie prowadzone były roboty drogowego co wydłużało czas przejazdu, ale – jak nam powiedział dyrektor ostrowieckiego MOSiR-u Mariusz Rokita – wszyscy przyjęli to ze zrozumieniem.

Ostrowiecki turniej wygrała reprezentacja Korei Płd. przed Polską, Peru i Argentyną. Gospodarzem kolejnego w najbliższy weekend będą Koreanki, a ich rywalkami Polki, Kolumbijki i reprezentacja Kazachstanu.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions