101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Korona inauguruje sezon

Data publikacji: 17.07.2017 15:21
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze

09.07.2017 Kielce. Prezentacja Korony i sparing z AEK Ateny.
Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

– Czekamy na ten mecz z niecierpliwością – powiedział przed inauguracją rozgrywek LOTTO Ekstraklasy, obrońca Korony Bartosz Rymaniak. W 1.kolejce nowego sezonu „żółto – czerwoni” zmierzą się w poniedziałek z Zagłębiem Lubin. Spotkanie rozpocznie się na „Kolporter Arenie” o godzinie 18:00.

:W letniej przerwie doszło w kieleckim klubie do wielu zmian. Macieja Bartoszka, którego uznano najlepszym trenerem minionego sezonu w Ekstraklasie, zastąpił nikomu nie znany Włoch Gino Lettieri. Działacze podpisali kontrakty z dziesięcioma nowymi piłkarzami. W większości przypadków ich największym osiągnięciem w karierze była gra w III i IV lidze niemieckiej.

– Jesteśmy gotowi na to, żeby dobrze zainaugurować ten sezon. W naszym przekonaniu okres przygotowawczy nie był długi, ale bardzo intensywny. To jednak liga zweryfikuje naszą formę. Chcielibyśmy, żeby na stadion przyszło dużo kibiców. Dzięki ich wsparciu możemy lepiej wypaść w tym meczu – uważa Bartosz Rymaniak.  

W spotkaniu z „Miedziowymi” nie wystąpią kontuzjowani Jacek Kiełb, Radek Dejmek, Djibril Diaw, Nika Kaczarawa, Fabian Burdenski i Michael Gardawski.

Mecz 1.kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Korona zmierzy się na „Kolporter Arenie” z Zagłębiem Lubin, rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 18.00.

Pojedynek w całości będzie transmitowane na antenie Radia Kielce.   

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions