101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Soriano szczęśliwy z gola. Korona gra dalej

Data publikacji: 11.08.2017 07:38
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze

Mecz 1/16 Pucharu Polski Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
Fot. zaglebie.eu / Mecz 1/16 Pucharu Polski Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce

- Jestem szczęśliwy z mojego pierwszego gola w Koronie - powiedział po wygranym meczu 1/16 Pucharu Polski z Zagłębiem Sosnowiec strzelec pierwszej bramki dla "żółto -czerwonych" Elia Soriano. Kielczanie wygrali po dogrywce 2:1. Po 90 minutach był bezbramkowy remis.

- To był trudny mecz, ale takiego się spodziewaliśmy. Teraz mamy dwa dni na regenerację i kolejne spotkanie w lidze - dodał 28-letni napastnik.

Elia Soriano trafił do bramki rywala w 105. minucie. Sześć minut później Dawida Kudłę pokonał Mateusz Możdżeń. Wynik spotkania, tuż przed końcowym gwizdkiem, ustalił Tomasz Nawotka. Sosnowiczanie kończyli spotkanie w osłabieniu, bowiem na początku drugiej części dogrywki, po drugiej żółtej kartce, boisko musiał opuścić Arkadiusz Najemski.

- Chciałem sprawdzić jak najwięcej zawodników. Niestety, przeciwnik był bardzo dobry i dlatego musiałem wcześniej przeprowadzić trzy zmiany i wzmocnić zespół. To kosztowało nas bardzo dużo sił. Duże gratulacje da naszego zespołu, zwłaszcza dla Cebuli, Rymaniaka i Żubrowskiego, którzy poprawili naszą grę - podsumował Gino Lettieri.

W trakcie pierwszej połowy dogrywki nad Stadionem Ludowym rozszalała się burza z obfitymi opadami deszczu i gradu. Sędzia Sebastian Jarzębak przerwał mecz i w 103. minucie piłkarze zbiegli do szatni. Po kilku minutach gra została wznowiona.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions