101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Spartakus gotowy do walki

Data publikacji: 11.08.2017 11:57
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze

Spartakus Aureus Daleszyce
Fot. facebook.com/SpartakusAureusDaleszyce / Drużyna Spartakus Aureus Daleszyce

Maciej Załęcki i Michał Cedro z Korony Kielce, Mateusz Dziubek ze Zdroju Busko oraz młodzieżowcy Szymon Pietras z Resovii Rzeszów i Mateusz Zawadzki z Wiernej Małogoszcz to piłkarze, którzy przed nowym sezonem III ligi wzmocnili drużynę Spartakusa Daleszyce.

– Na warunki naszej drużyny, to są wzmocnienia, które powinny przynieść efekty. Lista była dłuższa, ale nie wszystko wychodzi tak jak by się chciało. Zawodnicy, którzy znaleźli się w kadrze w większości brani byli pod uwagę jako pierwszy wybór. Cieszę się, że udało się to zrealizować – stwierdził trener Arkadiusz Bilski.

Spartakus jest również bliski pozyskania Mateusza Jańca, który ostatni sezon spędził w Zdroju Busko. 25-letni pomocnik mający za sobą debiut w ekstraklasie w barwach Korony znów będzie testowany w kieleckim klubie. Jeśli nie przekona do siebie Gino Lettieriego podpisze umowę ze Spartakusem.

Arkadiusz Bilski dodał, że plany treningowe i sparingowe zostały w okresie przygotowawczym zrealizowane w stu procentach.

– Nie było z tym większych problemów. Pracowaliśmy głównie nad wkomponowaniem w zespół nowych piłkarzy, Czy się to nam udało, pokarzą pierwsze mecze ligowe – powiedział 44-letni szkoleniowiec.

Spartakus Daleszyce nowy sezon III ligi zainauguruje w sobotę (12 sierpnia) wyjazdowym meczem z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions