101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Remont i zmiana organizacji ruchu przy Świętokrzyskim Centrum Onkologii

Data publikacji: 28.08.2017 15:53
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Przebudowa parkingu przy Świętokrzyskim Centrum Onkologii
Fot. Michał Kita - Radio Kielce / Przebudowa parkingu przy Świętokrzyskim Centrum Onkologii

Rozpoczął się remont parkingu przy Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach. Pierwszym etapem modernizacji jest rozbudowa głównego wjazdu do ŚCO od strony ulicy Artwińskiego. Budowana jest tam wysepka w pasie drogowym, w związku z tym od tej ulicy można tylko wjechać na teren ŚCO. Wyjazd odbywa się ulicą Bernardyńską.

Pytani przez nas kierowcy korzystający z parkingu przy ŚCO nie odczuwają znaczących problemów związanych z remontem. Twierdzą, że prace stwarzają pewne utrudnienia, jednak nie mają dużego wpływu na płynność poruszania się po centrum. Jak dodają - dużo większym problemem jest brak wolnych miejsc parkingowych. Kierowcy mają jednak nadzieję, że po przebudowie ten problem zostanie rozwiązany.

Modernizację przejdą także pozostałe wjazdy na teren ŚCO, następnie zostaną przy nich zamontowane bramki ze szlabanami oraz terminale do biletów/kart parkingowych, a także kasy do pobierania opłat.

Jak informuje Wojciech Cedro, zastępca dyrektora do spraw technicznych w ŚCO, zakończenie prac planowane jest w połowie października. 

Na terenie ŚCO przewidziano niemal 900 miejsc postojowych. Obecnie trwa ustalanie wysokości opłaty, jaką od października będą wnosić kierowcy korzystający z parkingu.

Podobne wiadomości
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution