101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Znalazła narkotyki w budynku gospodarczym

Data publikacji: 31.08.2017 15:39
Autor: Radosław Podsiadły , Ewa Golińska / Kategoria: Wiadomości
Komentarze


Fot. Świętokrzyska Policja

Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Skarżyska-Kamiennej podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 500 gramów marihuany i amfetaminy. Za posiadanie nielegalnych substancji grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyła jedna z mieszkanek Skarżyska Kościelnego, która przyniosła do komendy policji plecak z nieznaną zawartością. Zgłaszająca oświadczyła, że znalazła go w budynku gospodarczym na swojej posesji. Kiedy policjanci zajrzeli do środka okazało się, że wewnątrz plecaka jest worek foliowy z zielonym suszem oraz dwa zawiniątka z białym proszkiem.  Wstępne badania wykazały, że były to marihuana o wadze 150 gramów i 375 gramów amfetaminy. Ponadto w plecaku były puste tzw. „dilerki” oraz waga elektroniczna. Znalezione substancje zostały zabezpieczone i przekazane do policyjnego laboratorium.

Policjanci ustalili do kogo należą nielegalne środki. Wcześniej podejrzewali, że ich właścicielem może być siostrzeniec kobiety - notowany już za różne przestępstwa. Rankiem następnego dnia zatrzymali go w miejscu zamieszkania. 22-latek trafił do komendy. Został już przesłuchany.
Dzisiaj Sąd Rejonowy w Skarżysku-Kamiennej zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution