101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Jacek Kiełb wraca do optymalnej formy

Data publikacji: 12.09.2017 07:51
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze

Piłka nożna. Ekstraklasa. Mecz Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz. Jacek Kiełb
Kielce. 09.09.2017 / Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Po prawie dwumiesięcznej przerwie, spowodowanej naderwaniem więzadeł pobocznych, dwa mecze Ekstraklasy rozegrał już Jacek Kiełb. Przed dwoma tygodniami w konfrontacji z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza strzelił gola, ale widać było jeszcze u piłkarza Korony braki kondycyjne. W sobotnim spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz, 29-letni pomocnik czuł się na boisku jak "Ryba" w wodzie.

- Przez te dwa tygodnie ciężko pracowałem. Miałem co prawda drobny uraz mięśniowy, ale szybko przestał mi dokuczać. Czuję się teraz zdecydowanie lepiej. Nie miałem żadnej "zadyszki", a zdarzyło się to w meczu ze "Słoniami". Z Sandecją mogłem cały czas biegać na wysokich obrotach. Po raz kolejny dziękuję za wsparcie kibicom, którzy nawet w trudnych momentach okazują mi wsparcie. To dla mnie niezwykle ważne - powiedział Jacek Kiełb.

Popularny "Ryba" jest związany z Koroną od 11 lat. W tym czasie występował także w Lechu Poznań, Polonii Warszawa i Śląsku Wrocław. W ubiegłym sezonie był najskuteczniejszym strzelcem w Koronie. Zdobył 9 bramek.      

Podobne wiadomości
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość


Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions