101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Chorwat nie zagra w Kielcach

Data publikacji: 13.09.2017 14:29
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Komentarze

Ivan Raič
Fot. olimpicsports.net

Ivan Raič nie zostanie nowym atakującym kieleckiego zespołu siatkarzy Dafi Społem. 28-letni Chorwat występuje obecnie w barwach mistrza Belgii Noliko Masseik.

- Rozmawialiśmy z tym zawodnikiem i jego menadżerem, ale nie zdecydowaliśmy się na podpisanie kontraktu – powiedział nam prezes kieleckiego klubu.

- Cały czas penetrujemy rynek, bo zdajemy sobie sprawę, że czasu zostało już niewiele. Mogę zdradzić tylko tyle, że będzie to siatkarz z zagranicy – dodał Jacek Sęk.

W tej chwili jedynym atakującym w kadrze kieleckiego zespołu jest 19-letni Patryk Więckowski, który ma za sobą jedynie kilka epizodów na parkietach PlusLigi.

Cały czas z kielecką drużyną trenuje kubański środkowy bloku David Fiel Rodriguez.

- Tę pozycję mamy już obsadzoną i nie jesteśmy zainteresowani Davidem. Poza tym trzeba pamiętać, że federacja kubańska życzy sobie ogromne sumy za pozwolenie na grę w Europie swoich zawodników poniżej 26 roku życia. Ta kwota może dochodzić do 80 tysięcy złotych – poinformował Jacek Sęk.

W pierwszej kolejce nowego sezonu PlusLigi siatkarze Dafi Społem Kielce 30 września zmierzą się na wyjeździe z Asseco Resovią Rzeszów.  

Podobne wiadomości
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions