101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Wakat w Zarządzie Powiatu Jędrzejowskiego

Data publikacji: 14.09.2017 11:02
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Sesja Zarządu Powiatu Jędrzejowskiego
Jędrzejów / Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Wojciech Zwierzchowski zrezygnował z funkcji członka Zarządu Powiatu Jędrzejowskiego. Od 1 września jest on dyrektorem I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie, a placówka ta jest podlega powiatowi.

Jak mówi Ewa Kubas - Samociuk przewodnicząca Rady Powiatu Jędrzejowskiego na razie nie ma kandydata na jego miejsce. Niewykluczone, że w ogólne nie zostanie wyznaczona osoba na to stanowisko.

Wojciech Zwierzchowski przez 7 lat był członkiem Zarządu Powiatu Jędrzejowskiego.

Jego zdaniem w tym czasie miał okazję zapoznać się z różnymi sprawami dotyczącymi funkcjonowania powiatu. To doświadczenie pomogło mu do podjęcia decyzji o ubieganie się o stanowisko dyrektora liceum.

Wojciech Zwierzchowski był także radnym powiatowym, ale ze względu na objęcie stanowisko dyrektora - komisarz wyborczy rozpoczął procedurę wygaszania jego mandatu. Pod koniec września uchwałę w tej sprawie podejmą radni.  

Podczas sesji oficjalnie pożegnano i podziękowano za pracę Władysławowi Równickiemu dotychczasowemu dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jędrzejowie, który odszedł na emeryturę. Miejsce dyrektora zajęła Małgorzata Wojtasik. Podziękowano również za 15 letnią pracę na stanowisku dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie Markowi Zyganowi, który przegrał konkurs na stanowisko dyrektora szkoły z Wojciechem Zwierzchowskim. Obecnie jest nauczycielem wychowania fizycznego w jędrzejowskim "Reju".

Podobne wiadomości
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions