101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Szmal i Bielecki zamienią PGE Vive na KPT?

Data publikacji: 20.09.2017 12:39
Autor: Marek Cender / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
Wręczenie nowych aut dla Szczypiornistów. Kluczyki odbiera Karol Bielecki

Wręczenie nowych aut dla Szczypiornistów. Kluczyki odbiera Karol Bielecki
Kielce. 18.09.2017 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Karol Bielecki i Sławomir Szmal zamierzają zainwestować i rozpocząć działalność biznesową w Kieleckim Parku Technologicznym.

Sportowcy pytani przez nas o szczegóły dotyczące branży i pomysłu na firmę nie chcą nic ujawnić. Podobnie dyrektor KPT Szymon Mazurkiewicz, który wyjawia jedynie, że pierwsze spotkania w tej sprawie już się odbyły, a rzecz dotyczy projektu związanego ściśle ze sportem.

- Zdecydowanie za wcześnie, aby mówić o jakichkolwiek konkretach. Jeszcze nie wiadomo, kiedy wszystko się wyklaruje - wyjaśnia Sławomir Szmal.  

- Badamy rynek. Myślę, że inicjatywa ma szansę - dodaje dyrektor Mazurkiewicz.

Przypomnijmy, że sportowcy z regionu świętokrzyskiego związani, przede wszystkim z piłką ręczną, ale nie tylko, z powodzeniem prowadzą swoje firmy. Karol Bielecki jest znanym restauratorem. Krzysztof Lijewski ma klub fitness. Kolarz Zbigniew Piątek jest właścicielem specjalistycznego sklepu rowerowego.

Ten ostatni dodaje, że najlepsza praca po zakończeniu kariery zawodniczej to taka, w której można połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli wiedzę wyniesioną ze sportowych aren z możliwością zabezpieczenia finansowego.

Jak mówi Zbigniew Piątek, gdy kończy się kariera, część zawodników zaczyna myśleć o swojej przyszłości. Zwykle wybierają branże sportowe bo łatwiej rozpoczynać działalność w rzeczywistości na której się trochę zna.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution