101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Siatkarki KSZO zaprezentowały się swoim kibicom

Data publikacji: 11.10.2017 16:54
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Komentarze

11.10.2017 Ostrowiec Świętokrzyski. Prezentacja nowego zespołu siatkarek KSZO w Galerii Ostrowiec
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Prawie stu kibiców przyszło dziś do Galerii Ostrowiec, by obejrzeć prezentację nowego zespołu siatkarek KSZO. Trzynaście zawodniczek wspólnie ze sztabem szkoleniowym po kolei wywoływane były na scenę i przedstawiały się publiczności. W tym gronie jest aż dziewięć nowych siatkarek, a tylko cztery reprezentowały barwy KSZO w poprzednim sezonie.

- Mieliśmy nieco problemów z budowaniem zespołu i dlatego przygotowania były w takim okrojonym składzie osobowym. To mi na pewno trochę przeszkadzało. Jednak wierzę, że ta ekipa, która się dziś zaprezentowała z sukcesami dotrwa do końca sezonu – powiedział Radiu Kielce nowy trener siatkarek KSZO Adam Grabowski.

- Jestem w Ostrowcu, bo tak się potoczyła moja droga życiowa i widocznie tak musiało być. Mam nadzieję, że mimo tych perypetii i zawirowań będzie fajnie, a na koniec sezonu utrzymamy się w lidze – powiedziała najbardziej utytułowana siatkarka ostrowieckiego zespołu Anna Miros, mistrzyni Europy z 2003 roku oraz uczestniczka igrzysk olimpijskich w Pekinie w 2008 roku. 

Swój pierwszy mecz nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet drużyna KSZO Ostrowiec rozegra już w sobotę. O godzinie 17.00 w hali przy ul. Świętokrzyskiej zmierzy się z Legionovią Legionowo.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions