101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Korona wciąż zdekompletowana. Występ Rymaniaka pod znakiem zapytania

Data publikacji: 11.10.2017 20:26
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze

23.09.2017 Kielce. Mecz 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy Korona Kielce - Wisła Kraków. Bartosz Rymaniak
23.09.2017 / Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Dobiega końca reprezentacyjna przerwa drużyn występujących w LOTTO Ekstraklasie. Sytuacja kadrowa Korony Kielce nie uległa w tym czasie znaczącej poprawie. W ligowej konfrontacji z Wisłą Płock będzie już mógł wystąpić Jacek Kiełb, ale poza meczową kadrą wciąż są Nabil Aankour i Nika Kaczarawa. Do kontuzjowanych piłkarzy dołączył Ken Kallaste.

Pod znakiem zapytania stoi także występ Bartosza Rymaniaka, który przez ostatnie dni zmagał się z anginą.

- Na razie nie jestem w stanie odpowiedzieć jakim składem będę dysponował. Z "Rybą" jest już wszystko OK. Kaczarawa jest coraz bliżej powrotu na boisko. Zabraknie mi Aankoura, Kallaste i być może Rymaniaka - poinformował trener Gino Lettieri.

- Żałuję, że nie rozegraliśmy sparingu z Cracovią. Chciałem utrzymać meczowy rytm i dać możliwość występu zawodnikom, którzy w ostatnim czasie mniej grali bądź byli kontuzjowani. Chodzi m. in. o Kiełba, Dejmka i Kaczarawę. Dlatego nie jestem do końca zadowolony z tych dwóch tygodni - ocenił włoski szkoleniowiec.

Korona Kielce zajmuje w LOTTO Ekstraklasie dziewiąte miejsce. "Żółto-czerwoni" zgromadzili piętnaście punktów, wygrali cztery mecze, dwa zremisowali i cztery przegrali.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość


Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions