101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Krzysztof Lipiec: nowe władze - nowy duch w partii

Data publikacji: 12.10.2017 09:57
Autor: Katarzyna Podraza / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Krzysztof Lipiec, poseł Prawa i Sprawiedliwości
Kielce. 12.10.2017 / Fot. Karol Żak / Radio Kielce

- Nowe władze w strukturach miejskich, gminnych i powiatowych Prawa i Sprawiedliwości nadadzą ich działaniu nowego ducha - mówił w Radiu Kielce, lider świętokrzyskiego ugrupowania Krzysztof Lipiec. Jak już informowaliśmy, w przyszłym tygodniu rozpoczną się wybory terenowe w partii. Gość Radia Kielce podkreślił, że są one już od dłuższego czasu oczekiwane, a środowisko świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości jest do nich bardzo dobrze przygotowane.

- Jestem przekonany, że w przeciągu tych 2 miesięcy, bo w takim czasie te wybory będą rozłożone, wszystkie struktury w powiatach będą uporządkowane. Ja sądzę, że szybko się z tym uporamy i kolejny krok to już bardzo ambitne podejście do wyborów samorządowych – powiedział.

Krzysztof Lipiec stwierdził, że PiS jest jednością w województwie świętokrzyskim.

- Powiem wbrew temu, co sobie by niektórzy życzyli, szczególnie konkurencja polityczna. Baczni obserwatorzy widzą, że spotykamy się co miesiąc na posiedzeniu Zarządu Okręgowego i to jest poświadczeniem tej jedności. Niech ci,  którzy próbują te kwestie podnosić, przejrzą dokładnie swoje szeregi partyjne, ile tam mają problemów - mówił gość Radia Kielce.

Jak zaznaczył, Prawo i Sprawiedliwość funkcjonuje dzisiaj w ponad 90 gminach województwa świętokrzyskiego, jest w każdym mieście powiatowym, mocno usytuowane.

- Proszę zobaczyć, co się dzisiaj dzieje w konkurencji politycznej, w wielu powiatach największa partia opozycyjna przestała już istnieć, takim dobrym przykładem są Starachowice, gdzie ani w Radzie Miejskiej ani w Radzie Powiatu, od początku tej obecnej kadencji nie ma klubu radnych tejże partii - powiedział.

- Niech każdy przygląda się własnemu środowisku i to jest taka moja dobra rada jako doświadczonego polityka dla konkurencji - dodał.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions