101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Norbi w Radiu Kielce. Opowie, dlaczego zdecydował się na przeprowadzkę?

Data publikacji: 12.10.2017 16:36 / Data aktualizacji: 13.10.2017 13:42
Autor: Robert Szumielewicz / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Norbi
Fot. Facebook

Znany piosenkarz Norbi otworzy w Kielcach lokal o nazwie "Nasza pączkarnia". Będzie się mieścił na rogu ulic Sienkiewicza i Planty. W rozmowie z Radiem Kielce piosenkarz powiedział, że wraz z żoną postanowił przeprowadzić się do Kielc, ponieważ bardzo podoba mu się to miasto. Wynajął już apartament przy ulicy Solnej. O szczegółach i przyczynach swojej przeprowadzki artysta opowie w niedzielnej audycji Ewy Golińskiej i Michała Sierleckiego "W rytmie niedzieli".

Pączkarnię będzie prowadzić jego żona, która zajmuje się również projektowaniem i szyciem odzieży, ponieważ on sam, jak zaznaczył, utrzymuje się ze śpiewania. Rocznie artysta organizuje ponad sto koncertów. Pączkarnia ma być dodatkowym zajęciem dla żony. Lokal zostanie otwarty za miesiąc.

Norbi zaznaczył, że w Kielcach podoba mu się, m.in., ulica Sienkiewicza, starówka i ludzie, którzy są bardzo otwarci. Przekonał się o tym bywając kilka razy w mieście i koncertując np. na Placu Artystów podczas Dnia Kobiet. Dlatego postanowił przeprowadzić się do Kielc i przy okazji otworzyć mały biznes.

Norbi karierę rozpoczął w 1997 roku. Pierwszy singiel "Kobiety są gorące" z debiutanckiej płyty SAMERTAJM od razu stał się hitem. Otrzymał m.in. Fryderyka - nagrodę polskiej branży muzycznej za najlepszą płytę taneczną, oraz DANCE MUSIC AWARDS przyznawaną przez DJ-ów, a także PLAYBOX - nagrodę dziennikarzy radiowych.

W tym roku, po 15 latach, Norbi wydaje piąty album pod tytułem SENS.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions