101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Staňo: może latem przyjadę na sparing z mistrzem Polski

Data publikacji: 13.11.2017 13:48
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze

Sezon 2013/2014 33. kolejka T-Mobile Ekstraklasy grupy spadkowej: Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Pavol Stano
Fot. Kamil Król / Radio Kielce

- Cały czas interesuję się rozgrywkami polskiej Ekstraklasy i śledzę jak radzi sobie w nich Korona - powiedział były piłkarz kieleckiego klubu Pavol Staňo. W minioną sobotę "żółto - czerwoni" rozegrali sparing z trzecioligową drużyną MŠK Tatran Krásno nad Kysucou, której szkoleniowcem jest 40 - letni Słowak.

Pavol Staňo nie jest zaskoczony dobrymi wynikami osiąganymi przez drużynę Gino Lettieriego.

- Od początku było widać, że ludzie którzy przyszli do klubu znają się na piłce nożnej. Zawodnicy sprowadzeni do drużyny prezentują niezły poziom. Zostali w niej także utalentowani gracze: Jakub Żubrowski, Jacek Kiełb czy Marcin Cebula. Wszystko wygląda super. Trzymam kciuki za jak najwyższe miejsce Korony. Kto wie, może latem przyjedziemy na sparing z mistrzem Polski - stwierdził popularny "Panocek".

Pavol Staňo został trenerem MŠK Tatran Krásno nad Kysucou w lipcu tego roku. Drużyna z niespełna dziesięciotysięcznego miasteczka, w rudzie jesiennej zdobyła 21 punktów i zajmuje w tabeli III ligi siódme miejsce. 

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions