101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Starosta ponownie szefem ostrowieckich struktur PiS

Data publikacji: 14.11.2017 06:46
Autor: Anna Głąb / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Konferencja poświęcona profilaktyce cukrzycy. Na zdjęciu: starosta ostrowiecki Zbigniew Duda i zastępca naczelnika Wydziału Edukacji, Opieki Zdrowotnej i Spraw Społecznych Antoni Maciejko
Ostrowiec. 09.11.2017 / Fot. Anna Głąb / Radio Kielce

Zbigniew Duda ponownie został wybrany na przewodniczącego struktur Prawa i Sprawiedliwości w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak podkreślił senator Jarosław Rusiecki najważniejszym zadaniem nowego zarządu będzie przygotowanie partii do wyborów samorządowych.

- Ze względu na to, że przewodniczącym został obecny starosta ostrowiecki, to kolejnym celem będzie realizowanie programu Prawa i Sprawiedliwości w działaniach powiatu - dodał senator.

Takie samo zadanie stawia przed sobą Zbigniew Duda. Zaznacza, że zaufanie, jakim ponownie obdarzyli go członkowie partii zobowiązuje do pracy na rzecz obywateli. To także znak, że dotychczasowa praca prowadzona była w sposób właściwy i zgodny z założeniami postawionymi na początku kadencji. Jak informuje Zbigniew Duda plany jego pracy są długofalowe. Mają służyć mieszkańcom Ostrowca i powiatu.

Skarbnikiem została Magdalena Zieleń, sekretarzem Mateusz Czeremcha. Członkowie zarządu to Dariusz Kaszuba i Piotr Mrugała. Z poprzedniego składu zarządu do nowego weszli Zbigniew Duda i Piotr Mrugała. W najbliższym czasie odbędą się wybory w gminnych strukturach partii, m.in., w Waśniowie, Bodzechowie, Bałtowie i Ćmielowie.

Obecnie trwają wybory we wszystkich strukturach powiatowych w województwie świętokrzyskim.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions