101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Studenci uczą studentów kreatywności

Data publikacji: 14.11.2017 07:20
Autor: Daniel Lenart / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

19.10.2016 Kielce. XIV Warsztaty Przedsiębiorczości „Przedsiębiorczość-lubię to!”. Debata młodych przedsiębiorców.
Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

Jak być kreatywnym w biznesie dowiedzą się studenci, którzy wezmą udział w XV już edycji Warsztatów Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego.

Kamila Zelga, przewodnicząca organizującego wydarzenie Studenckiego Koła Naukowego „Koncept” mówi, że w warsztatach biorą udział przedsiębiorcy, więc młodzi ludzie będą mogli zapytać ich między innymi o problemy, z jakimi trzeba się uporać prowadząc własną działalność gospodarczą. Wśród prelegentów będzie Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.

- Zapraszając w tym roku absolwentów, obecnie przedsiębiorców, którzy jako studenci działali w naszym kole naukowym, chcemy pokazać, że warto już na studiach zdecydować się na założenie własnego biznesu - twierdzi Kamila Zelga.

XV Warsztaty Przedsiębiorczości potrwają do jutra. Pierwszego dnia uczestnicy będą mogli posłuchać debaty przedsiębiorców dotyczącej między innymi tematu przewodniego wydarzenia, czyli kreatywności w biznesie.

Jak mówi Marcin Stypa, koordynator warsztatów przedsiębiorczości - podczas wydarzenia młodzi ludzie będą mogli poznać również aktualne oferty pracy w naszym regionie. Z kolei w środę przygotowano dla nich bardzo praktyczną ofertę szkoleniową.

- Drugiego dnia odbywać się będą bezpłatne certyfikowane szkolenia prowadzone przez profesjonalistów z obszaru coachingu. Studenci będą mogli poznać tajniki monitoringu rekrutacyjnego, ale też dowiedzą się, jak poprawnie napisać CV i list motywacyjny - zapowiada Marcin Stypa.

XV Warsztaty Przedsiębiorczości będą odbywać się w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu UJK przy ulicy Świętokrzyskiej. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 9.40.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions