101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Nowy cykl spotkań w Instytucie Kultury Spotkania i Dialogu

Data publikacji: 14.11.2017 15:16
Autor: Magdalena Smożewska-Wójcikiewicz / Kategoria: Kultura
Komentarze

Kamienica przy ul. Planty 7
Fot. Stowarzyszenie im. Jana Karskiego

W Instytucie Kultury Spotkania i Dialogu Stowarzyszenia im. Jana Karskiego zainaugurowany zostanie nowy cykl spotkań zatytułowany "Style życia", a pierwszym ich gościem będzie dr Ewa Woydyłło - Osiatyńska - psycholog i psychoterapeutka, pracownik Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Fundacji Batorego.

- "Style życia" spotkania dotyczące nas samych, naszych zmagań i możliwości, które przed sobą mamy. Będziemy mogli posłuchać osób, które inspirują do przeżywania swojego życia mądrze" - podkreśla Bogdan Białek, prezes Stowarzyszenia im. Jana Karskiego.

Dr Ewa Woydyłło - Osiatyńska jest autorką wielu książek m.in.: "Sekrety kobiet", "My-rodzice dorosłych dzieci", "W zgodzie ze sobą",  "Rak duszy" czy "Poprawka z matury". Otrzymała medal św. Jerzego za osiągnięcia w dziedzinie terapii i profilaktyki uzależnień  oraz odznaczenie Ministra Sprawiedliwości za pracę z uzależnionymi w więzieniach.

Wykład dr Ewy Woydyłło - Osiatyńskiej rozpocznie się o godz. 18.00 w siedzibie Instytutu Kultury Spotkania i Dialogu przy ul. Planty 7 w Kielcach

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution