101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Dziennikarze TVP 3 Kielce nagrodzeni

Data publikacji: 19.11.2017 08:36
Autor: Magdalena Sitek / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Dziennikarze TVP 3 Kielce wyróżnieni za reportaż "Miłość w czasach wyklętych". Od lewej: Krzysztof Dziewięcki, Katarzyna Sieradzka i Sławomir Mazur
Fot. TVP 3 Kielce

Reportaż "Miłość w czasach wyklętych", którego autorami są Sławomir Mazur, Krzysztof Dziewięcki i Katarzyna Sieradzka z TVP3 Kielce, został wyróżniony podczas 24. Przeglądu i Konkursu Dziennikarskich Oddziałów Terenowych Telewizji Polskiej. W kategorii reportaż wpłynęło na konkurs 90 prac.

"Miłość w czasach wyklętych", to niezwykle emocjonalna historia miłości Józefy i Aleksandra Życińskich. Dokument pokazuje młodzieńczą miłość, tragiczne rozstanie i wieloletnie poszukiwanie miejsca pochówku żołnierza AK, NSZ i jednocześnie ukochanego męża i ojca.

- Jestem bardzo dumny, że praca dziennikarzy TVP3 Kielce została doceniona i nagrodzona. Tematyka historyczna jest dla nas bardzo ważna i często prezentowana na naszej antenie - mówi dyrektor TVP3 Kielce Przemysław Predygier. Jednocześnie poleca widzom program "W obiektywie", w którym prezentowane są reportaże przygotowywane przez dziennikarzy kieleckiego ośrodka TVP. Ten program można oglądać w czwartki.

Podczas PiK24 przyznano m. in. nagrody za najlepszy news, reportaż, program publicystyczny, a także audycję o tematyce regionalnej. Jury pod przewodnictwem prezesa zarządu TVP Jacka Kurskiego nagrodziło także autorów najlepszych zdjęć. W tym roku "Przegląd" zorganizowano w oddziale TVP3 Katowice, który obchodzi jubileusz 60-lecia istnienia.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution