101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Memoriał Leszka Drogosza gratką dla kibiców

Data publikacji: 28.11.2017 08:53
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze

09.12.2016 Chęciny. IV Międzynarodowy Memoriał Bokserski im. Leszka Drogosza. Walka Sebastian Rembecki KKB Rush (czerwony) - Tony Browne Irlandia.
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Około stu zawodniczek i zawodników weźmie udział w V Memoriale im. Leszka Drogosza, który od czwartku do niedzieli rozgrywany będzie w Kielcach. Do stolicy regionu przyjadą pięściarze z kilkunastu krajów m.in. Kazachstanu, Azerbejdżanu, Białorusi, Ukrainy, Litwy Czech, Irlandii i Włoch.

- Większość uczestników zjawi się w Kielcach we wtorek. Dzień później odbędzie się konferencja techniczna i losowanie. W czwartek rozpocznie się rywalizacja. Jest koniec roku, kadry maja ograniczone budżety, ale w memoriale wezmą udział pięściarze gwarantujący wysoki poziom walk - powiedział organizator, wiceprezes KKB RUSHH Kielce Grzegorz Nowaczek.

Do Kielc przyjadą również reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn z Sandrą Drabik z Soma Gym Kick Boxing oraz Danielem Adamcem z KKB RUSHH. Tym razem memoriał im. Leszka Drogosza rozgrywany będzie w hali widowiskowo - sportowej przy ulicy Żytniej.

- To nie jest przypadek. Chcieliśmy wrócić do tradycji, ponieważ ta hala jest stworzona do boksu. Przecież właśnie tam rozgrywane były mecze ligowe Błękitnych. Jestem przekonany, że turniej będzie gratką dla kibiców - dodał Grzegorz Nowaczek.

V Memoriał im. Leszka Drogosza rozpocznie się w czwartek o godzinie 11.00. Finały zaplanowano na niedzielę.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution