101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Do Ostrowca przyjeżdża mistrz Polski

Data publikacji: 02.12.2017 12:18
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze

Mecz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – MKS Dąbrowa Górnicza
Ostrowiec Świętokrzyski. 21.11.2017 / Fot. Jarosław Słodkiewicz / MOSiR Ostrowiec

W 7. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet KSZO Ostrowiec zmierzy się w niedzielę z mistrzem Polski i aktualnym liderem rozgrywek Chemikiem Police. Podopieczne Adama Grabowskiego mają na koncie 11 punktów i zajmują w tabeli 6. miejsce.

Przeciwniczki wygrały w tym sezonie wszystkie mecze i zgromadziły 9 "oczek" więcej. 

- Nastroje w drużynie są bojowe. Graliśmy w środę z wiceliderem ŁKS. Co prawda z Łodzi nie udało nam się przywieźć punktów, ale w czwartym secie byliśmy blisko doprowadzenia do tie-breaka. We własnej hali postaramy się zaprezentować jeszcze lepiej. Każdy wygrany przez nas set będzie już niespodzianką - uważa prezes ostrowieckiego klubu Mariusz Rokita.

Wszystko wskazuje na to, że na mecz z Chemikiem Police przyjdzie do hali przy ulicy Świętokrzyskiej, rekordowa liczba kibiców.

- Cieszy nas, że na przychodzi coraz więcej widzów. Jest to spowodowane oczywiście dobrą grą zespołu, ale i akcjami, które prowadzimy razem z lokalnymi mediami. Duża grupa młodych ludzi pojawia się na siatkówce. Jest to bardzo dobre zjawisko. Z tego względu zwiększyliśmy trochę limit kibiców. W niedzielę będziemy mieli imprezę masową na dwa tysiące osób. Mam nadzieję, że tyle przyjdzie i będzie głośno dopingować nasze siatkarki - dodał Mariusz Rokita.       

Mecz 7. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, w którym KSZO Ostrowiec zmierzy się przed własną publicznością z Chemikiem Police, rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 17.00.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution